čia gyvena reklamos idėjos!

Mano idėjos

0 idėjos
0 vnt.0,00 €

Jūsų krepšelis tuščias.

Mano idėjos

0 idėjos
0 vnt.0,00 €

Jūsų krepšelis tuščias.

Product was successfully added to your shopping cart.

Kodėl verta pasirinkti Lpromo.Lt?

citataJei manai, kad gali tai padaryti - vadinasi tikrai gali.
Bet jei manai, kad negali - irgi esi teisus

Mary Kay AshMes norime suteikti daugiau informacijos apie mūsų siūlomas prekes bei paslaugas, kad Jūs galėtumėte priimti teisingus sprendimus. Jūs tikrai nesigailėsite: siūlome pradėti dirbti kartu dar šiandien ir patirti visus bendradarbiavimo privalumus!


kodėl lpromo 
10 priežasčių, dėl ko verta rinktis Lpromo.lt

1.
Mūsų kainos tokios geros, kad mums nereikia jų slėpti. Jas mato tiek klientai, tiek konkurentai. Mes gerbiame savo klientus ir dirbame atvirai, skaidriai, sąžiningai.
2. Unikali Lpromo.Lt sistema leidžia paskaičiuoti užsakymo kainą per vieną sekundę. Nesvarbu, koks užsakymo dydis, kiek spalvų Jūsų logotipe, kurioje vietoje norite matyti spaudą ir kokie kiti Jūsų pasirinkimai – visada gausite individualų pasiūlymą per sekundę. Jokių paslėptų mokesčių!
3. Platus reklaminių idėjų, atributikos, stendų bei spaudos paslaugų pasirinkimas - šiuo metu virš 70000 idėjų!
4. Dirbame visoje Lietuvoje ir už jos ribų: mums vienodai svarbūs tiek Vilniaus, tiek Oslo ar Joniškio klientai.
5. Jums tai patiks: galime atvykti pas Jus į biurą aptarti bendradarbiavimo galimybių ir pristatyti naujausius pavyzdžius.
6. Tik Jums – asmeninis konsultantas: individualus požūris ir patarimai. Nebūna vienodų reklamos tikslų, todėl mes patarsime, kurias reklamines dovanėles, priemones ar reklamos vietas pasirinkti. Esame Jūsų patarėjai reklamos vandenynuose!
7. Lpromo.Lt aktyviai derasi su tiekėjais visame pasaulyje, todėl gali užtikrinti konkurencingas gaminių kainas bei trumpiausius gamybos terminus.
8. Tūkstančiai reklamos idėjų vienoje vietoje: dalyvaudami parodose, aktyviai bendradarbiaudami su partneriais Europoje, Amerikoje bei Azijoje, gauname pačius naujausius ir efektyviausius reklamos atributikos pasiūlymus, kuriais dalijamės su savo klientais.
9. Geriausios kainos garantija: turime galimybę išsiderėti geriausias kainas savo klientams. Jei atsitiktų taip, kad kažkas pasiūlys Jums identišką prekę žemesne kaina – 100% garantuojame, kad dėsime visas pastangas pateikti Jums dar naudingesnį pasiūlymą!
10. Lpromo.Lt – tai ne tik patogus portalas geriausių idėjų paieškai. Lpromo.lt – tai puikių žmonių komanda, kuri nuoširdžiai stengiasi dėl savo klientų!


Užsakyti reklaminę atributiką dar niekada nebuvo taip paprasta. Pradėkite jau šiandien ir patirkite visus Lpromo kliento privalumus!Lpromo.Lt – čia gyvena reklamos idėjos!