čia gyvena reklamos idėjos!

Mano idėjos

0 idėjos
0 vnt.0,00 €

Jūsų krepšelis tuščias.

Mano idėjos

0 idėjos
0 vnt.0,00 €

Jūsų krepšelis tuščias.

Product was successfully added to your shopping cart.

Kodėl verta pasirinkti Lpromo.Lt?

citataJei manai, kad gali tai padaryti - vadinasi tikrai gali.
Bet jei manai, kad negali - irgi esi teisus

Mary Kay AshJei dar nesate užsakinėję reklaminės atributikos internetu ar telefonu, tuomet pakankamai sunku nuspręsti, kuo galima pasitikėti. Tačiau mes norime Jums suteikti daugiau informacijos, kad galėtumė priimti teisingą sprendimą.

Kodėl reikėtų pasirinkti Lpromo?

    bul platus idėjų, reklaminės atributikos, stendų bei spaudos paslaugų pasirinkimas.
    bul dirbame visoje Lietuvoje. Mums svarbūs ir Vilniaus, ir Panevėžio, ir Joniškio klientai...
    bul galime operatyviai ir kvalifikuotai vykdyti reklamos sprendimus, ar tiesiog atvykti pas Jus į biurą aptarti bendradarbiavimo galimybes!
kodėl lpromo    bul asmeninis konsultantas - individualus požiūris ir patarimai. Niekada nebūna vienodų reklamos tikslų, todėl, atsižvelgdami į tai, mes kiekvienu atveju patariame, konsultuojame, kurias reklamines dovanėles, priemones ar reklamos vietas pasirinkti. Mes atstovaujame Jūsų interesus reklamos vandenynuose!
   bul konkurencinga kaina bei tiekimo terminai. Lpromo komanda aktyviai dirba ir derisi su tiekėjais visame pasaulyje, kad galėtų užtikrinti konkurencingas gaminių kainas bei kuo trumpesnius gamybos terminus.
    bul Lpromo kainos tokios geros, kad mums nereikia jų slėpti. Jas mato visi - tiek klientai, tiek konkurentai. Dirbame atvirai, skaidriai, sąžiningai.
    bul kainos paskaičiavimas per 1 sekundę. Sukurta unikali Lpromo sistema leidžia paskaičiuoti Jums kainą per vieną sekundę. Nesvarbu koks užsakymo kiekis, kiek spalvų Jūsų logotipas, kurioje vietoje norite matyti spaudą ar kokie kiti pasirinkimai - visada gausite individualų pasiūlymą per 1 sekundę! Jokių paslėptų mokesčių. Tai reikia tiesiog išbandyti....
bul puiki galimybė įsitikinti ar pasirinkti gaminiai/spaudos būdai pilnai atitinka Jūsų poreikius - galima užsakyti nuo  1, 5 ar 10 vienetų, kad galėtumėte įsitikinti jog tai pilnai atitinka Jūsų lūkesčius.
bul tūkstančiai reklamos idėjų vienoje vietoje. Lpromo komanda aktyviai dirba norėdami pasiūlyti pačias naujausias reklamos idėjas Jums. Dalyvaudami reklamos parodose, aktyviai bendradarbiaudami su partneriais Europoje, Amerikoje bei Azijoje, gauname ir galime pasiūlyti pačius naujausius ir efektyviausius reklamos atributikos pasiūlymus būtent Jums.
   bul geriausios Lpromo kainos garantija. Mes atstovaujame Jūsų interesus, todėl suprantame, kad kaina yra labai svarbu. Dirbdami keliose šalyse turime galimybę išsiderėti geriausias kainas Lpromo klientams. Tačiau jei atsirastų kitas tiekėjas Lietuvoje siūlantis identišką prekę ar paslaugą žemesne kaina - mes garantuojame 100%, kad dėsime visas pastangas pateikti Jums dar naudingesnį pasiūlymą!
    bul Lpromo.Lt – tai ne vien patogus portalas geriausių reklamos idėjų paieškai.  Lpromo.Lt – tai puikių žmonių komanda, kuri nuoširdžai stengiasi, kad Jūs gautumėte būtent tai, ko Jums reikia. Ir visa tai - geriausiomis sąlygomis.


Užsakyti reklaminę atributiką dar niekada nebuvo taip paprasta. Pradėkite jau šiandien ir patirkite visus Lpromo kliento privalumus!Lpromo.Lt – čia gyvena reklamos idėjos!