čia gyvena reklamos idėjos!

Mano idėjos

0 idėjos
0 vnt.0,00 €

Jūsų krepšelis tuščias.

Mano idėjos

0 idėjos
0 vnt.0,00 €

Jūsų krepšelis tuščias.

Product was successfully added to your shopping cart.

Didmeninė prekyba: verslo dovanos, stendai, tekstilės gaminiai

citataPaklausyti gero patarimo - vadinasi, išplėsti savo galimybes
Johanas Volfgangas GėtėDidmeninė prekyba
Mieli reklamos agentūrų, viešųjų ryšių agentūrų  vadovai, specialistai ar individualiai dirbantys marketingo konsultantai, mažmeninės prekybos atstovai!
Specialus pasiūlymas TIK Jums – Lpromo simple, didmeninės prekybos skyrius.   didmeninė prekyba verslo dovanos bul Lpromo simple – tai didmeninė prekyba reklamine atributika, verslo dovanomis, reklaminiais stendais, tekstilės gaminiais bei kitais nestandartiniais sprendimais.
    bul Lpromo simple skirta TIK reklamos bei viešųjų ryšiu agentūroms, mažmeninės prekybos atstovams, kurie šias prekes parduoda savo klientams.
    bul Lpromo simple – tai viskas vienoje vietoje, specialūs pasiūlymai iš pirmų rankų. Esame tiesioginiai importuotojai reklaminės atributikos iš viso pasaulio, todėl galime pasiūlyti itin platų asortimentą.
    bul Lpromo simple – tai specialiai reklamos agentūroms paruošti pasiūlymai, įrankiai ir priemonės, kurios leis Jums padidinti pardavimus, pasiūlyti klientams platesnį asortimentą geresnėmis sąlygomis
    bul Lpromo simple – tai patogi, unikali elektroninė parduotuvė, kurioje Jums priskirtos specialios didmeninės kainos, nuolaidos ir pasiūlymai.
    bul Lpromo simple – tai gausus prekių pasiūlymas, dekoravimas logotipu  arba prekių be logotipo spaudos užsakymai ir užsakymo pristatymas Jums ar tiesiogiai Jūsų klientams į biurą.
    bul Lpromo simple – puikus sprendimas taupantiems laiką, siekiantiems padidinti pardavimus, pasiūlyti savo klientams aukštesnės kokybės paslaugas ir prekes.


Kas gali tapti Lpromo simple nariais? Šis didmeninės prekybos skyrius skirtas TIK reklamos agentūroms, spaustuvėms, viešųjų ryšių agentūroms, marketingo konsultantams dirbantiems su verslo įmonėmis bei mažmeninės prekybos įmonėms, kurios prekiauja Lpromo siūlomo asortimento prekėmis.
Mes gerbiame savo partnerius, todėl konfidencialumas garantuojamas.

Kaip tapti Lpromo simple nariu? Tai paprasta - praneškite apie savo ketinimus mums:

Susisiekite jau šiandien:
Didmeninė prekybaLpromo simple didmeninis skyrius
Birželio 23-iosios g. 5, 03206 Vilnius
Mob. +370 614 81311
El. paštas: simple@Lpromo.lt
https://Lpromo.lt/simpleKartu mes galime pasiekti daugiau!
simple.Lpromo.lt komandaLpromo.Lt – čia gyvena reklamos idėjos!