čia gyvena reklamos idėjos!

Mano idėjos

0 idėjos
0 vnt.0,00 €

Jūsų krepšelis tuščias.

Mano idėjos

0 idėjos
0 vnt.0,00 €

Jūsų krepšelis tuščias.

Product was successfully added to your shopping cart.

Dirbkime kartu!

citataJei manai, kad gali tai padaryti – vadinasi tikrai gali. Bet jei manai, kad negali – irgi esi teisus!
Mary Kay AshVerslo Dovanų Ambasadorius (-ė)
  nuotolinis darbas Lpromo.Lt

Kaip Verslo Dovanų Ambasadorius Jūs būsite atsakingas už tinkamą pagalbą klientams. Kliento poreikių išsiaiškinimas, tinkamų reklamos idėjų atranka ir geriausio pasiūlymo pateikimas bei užsakymo perdavimas gamybai. Jūs turite galimybę ne tik būti asmeniniu savo klientų konsultantu ir patarėju, bet, galbūt, tapti ir geru ilgalaikiu draugu.

Tikimės, jog Jūs:
* esate savarakiškas, mąstantis ir pozityvus žmogus;
* Jums patinka bendrauti su klientais, patinka nuoširdžiai padėti jiems atrasti teisingus ir tinkamus sprendimus;
* turite 2+ metų darbo patirties dirbant verslas - verslui (B2B) pardavimų srityje (o jei tai verslo dovanų ar reklamos paslaugų pardavimas - tuomet dar šauniau).Ieškome Verslo Dovanų Ambasadoriaus nuotoliniam darbui, tad Jūsų gyvenamoji vieta nėra svarbi - Klaipėda, Alytus, Utena ar sodyba ant ežero kranto... Kas išties svarbu - tai Jūsų gebėjimai, motyvacija ir noras būti pačiam sau šeimininku. Nuolatiniai apmokymai, draugiški kolegos, unikali Lpromo.Lt prekybos sistema, nuostabūs klientai bei nuolat besikeičianti reklamos sritis su savo naujovėmis ir galimybėmis - tai tik dalis privalumų, kuriais galėsite mėgautis. Ambasadoriaus gaunamas atlygis nuo 900 iki 2000 Eur ar net daugiau. Viskas priklauso tik nuo Jūsų. Jums padvigubinus pardavimus išskirtinė motyvacinė sistema leidžia džiaugtis dvigubai didesniu gaunamu atlygiu.

Lpromo.Lt - augame ir tobulėjame kartu su savo komanda, klientais ir verslo partneriais. Nuolat diegiame naujus sprendimus ir idėjas. Turime ambicingų tikslų ir labai kviečiame JUS tapti Lpromo.lt komandos dalimi.

Prisijunkite, kad galėtume kartu keisti ir plėtoti reklamos paslaugų sritį!


                 Lpromo

Lpromo.Lt - tai vieta, kur gyvena reklamos idėjos! Nuo firminio tušinuko, skėčio, gertuvės iki spausdinto katalogo ar milžiniško reklaminio stendo. Šiandien Lpromo.Lt portale pristatėme jau virš 70 000 reklamos idėjų!

Mūsų klientai - tai Lietuvos ir užsienio įmonės, valstybinės institucijos, kurios ieško ir randa jiems tinkamiausius reklamos sprendimus vienoje vietoje. Stengiamės padėti, atrinkti, parekomenduoti, kad klientai pasiektų geriausius rezultatus su mūsų pagaminta reklamine atributika ar pateiktais reklamos sprendimais.

Lpromo.Lt gaminių asortimentas yra toks platus, jog lengvai randame sprendimus tiek didžiausioms įmonėms, tiek mažiems verslams ar amatininkams. Mes kaip vaikai - kartu džiaugiamės gauta kliento padėka, geru žodžiu ar rekomendacija. Ši energija mus skatina nuolat augti ir judėti pirmyn!

Sveiki atvykę į Lpromo.Lt, kur ribos yra tik tos, kurias nusistatote patys sau!

Susisiekite jau šiandien: ambasadorius@Lpromo.Lt

ps.100% konfidencialumas. Jūsų atsiųstą gyvenimo aprašymą gaus tik 1 asmuo - Lpromo.Lt vadovas.

 Lpromo.Lt – čia gyvena reklamos idėjos!