čia gyvena reklamos idėjos!

Mano idėjos

0 idėjos
0 vnt.0,00 €

Jūsų krepšelis tuščias.

Mano idėjos

0 idėjos
0 vnt.0,00 €

Jūsų krepšelis tuščias.

Product was successfully added to your shopping cart.

Užsakymo pristatymas

citataViskas laiku ateina tiems, kurie moka laukti
Onorė de BalzakasNuo šiol Lpromo rūpinsis, kad Jūsų reklaminė atributika laiku būtų pristatyta tiesiai į Jūsų biurą ar parduotuvę. Pas mus viskas visada paprasta!

Pristatymo mokestis visoje Lietuvoje – tik 3,99 Eur (užsakant virš 30 Eur). Nesvarbu, kiek užsakote prekių – 100 tušinukų, 2000 reklaminių puodelių su Jūsų logotipu ar 10000 reklaminių skrajučių... Visą užsakymą pristatysime tiesiai Jūsų nurodytu adresu tik už 3,99 Eur.

pristatymasNesvarbu, kokiame mieste esate – Vilniuje, Alytuje ar Joniškyje. Visą užsakymą pristatysime tiesiai Jūsų nurodytu adresu tik už 3,99 Eur.

Jei užsakymo suma mažesnė nei 30 Eur - tuomet pristatymo kaina tik 5,99 Eur. (Dėl užsakymų į Kuršių Neriją - susisiekite su savo asmeniniu konsultantu). Stambūs ir paletiniai kroviniai pristatomi iki pirmų pastato durų. Jei reikalinga užnešimo paslauga - apie tai būtina informuoti prieš pateikiant užsakymą.

Užsakyti reklaminę atributiką dar niekada nebuvo taip paprasta. Pradėkite jau šiandien ir patirkite visus Lpromo kliento privalumus!

Pristatymas užsienyje:
Užsakytą reklaminę atributiką pristatome į visas Europos Sąjungos valstybes. Informuokite Lpromo konsultantus ko, kiek, kur ir kada Jums reikia, ir mes pateiksime geriausiai Jums tinkantį reklaminės atributikos pristatymo variantą.

Jei dar liko neatsakytų klausimų – leiskite juos mums sužinoti. Nebelikus jokių neaiškumų, galėsime pradėti bendradarbiauti.


Lpromo konsultacijos GYVAI >>>
Paklausimo forma >>
Skype: Lpromo.Lt
El.paštas: info@Lpromo.Lt
Skambučių centras:
Tel. +370 5 2629793
Mob. +370 650 71740
www.Lpromo.Lt – čia gyvena reklamos idėjos!Lpromo.Lt – čia gyvena reklamos idėjos!