čia gyvena reklamos idėjos!

Mano idėjos

0 idėjos
0 vnt.0,00 €

Jūsų krepšelis tuščias.

Mano idėjos

0 idėjos
0 vnt.0,00 €

Jūsų krepšelis tuščias.

Product was successfully added to your shopping cart.

Verslo dovanos kitaip...

citataJeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį
Tomas EdisonasMes įsitikinę: Jūs esate geriausi savo srities žinovai, savo gaminamų / parduodamų prekių ekspertai.
Mūsų darbas – domėtis verslo dovanomis, reklamos idėjomis bei viešinimo galimybėmis. Pasidalinkime Jūsų ir mūsų turimomis žiniomis – pasieksime geriausių rezultatų!

Didžiausia mūsų aistra – originalių verslo dovanų kūrimas.

Verslo dovanos kitaipOriginalios verslo dovanos sukūrimas. Mes galime padėti sukurti ir pagaminti individualias, autorines, tiesiog išskirtines verslo dovanas. Jas kuriame atsižvelgiant į kiekvieno kliento norus bei gaminio ar paslaugos keliamus reikalavimus.

Individualios verslo dovanos gamyba. Verslo dovanos dažniausiai pasirenkamos iš daugybės verslo dovanų katalogų. Tačiau lengviausi keliai – tinka ne visiems klientams. Mūsų aistra – kūryba. Jums galime pasiūlyti netikėčiausių ir, rodos, keisčiausių verslo dovanų idėjų. Bendradarbiaujame su gamintojais ne tik Europoje, bet ir Amerikoje bei Azijoje – kuris nors tikrai išpildys Jūsų idėjas. Mums viskas įmanoma!

Išskirtinis verslo dovanų įteikimas. Svarbu ne tik sukurti originalią verslo dovaną, bet ir tinkamai ją pristatyti. Galbūt norite, kad dovanos pakuotė būtų išskirtinė, pati dovana – iškvėpinta specialiai Jums sukurtu aromatu ir perduota per Šreką, Kalėdų Senelį ar patį Džeimsą Bondą su jo ilgakojėmis merginomis? O gal Jums suorganizuoti loteriją ar išskirtinį pristatymą?


Mes mylime savo darbą ir atliekame jį su ugnele akyse – todėl sujungę mūsų ir Jūsų energiją bei norus – visada padarysime šiek tiek daugiau, negu Jūs ir Jūsų klientai tikisi.

Nustebinsime tiek Jus, tiek Jūsų verslo klientus – mes nepavargstame ieškoti naujų kelių ir galimybių!

Verslo dovanų ekspertai:
Lpromo.Lt komanda
Mob. +370 650 71740
Tel. +370 5 2629793
El. paštas: info@Lpromo.lt
http://www.lpromo.ltLpromo.Lt – čia gyvena nestandartinės reklamos idėjos!