čia gyvena reklamos idėjos!

Mano idėjos

0 idėjos
0 vnt.0,00 €

Jūsų krepšelis tuščias.

Mano idėjos

0 idėjos
0 vnt.0,00 €

Jūsų krepšelis tuščias.

Product was successfully added to your shopping cart.

Verslo dovanos kitaip...

citataJeigu yra būdas padaryti geriau, atrask jį
Tomas EdisonasJūs geriausia išmanot savo sritį, Jūs daugiausia žinot apie savo paslaugas, Jūs esate savo gaminamų prekių ekspertai. Ir tai yra puiku! Mūsų darbas - domėtis verslo dovanomis, reklamos idėjomis bei viešinimo galimybėmis. Sujunkime savo žinias - ir gausime geriausią rezultatą!

Verslo dovanos dažniausia pasirenkamos iš daugybės verslo dovanų katalogų. Šiuose kataloguose dažniausia parenkamos verslo dovanos, kurios yra populiariausios, arba jų gamybą galima standartizuoti. Tačiau galima verslo dovanos gali gimti ir kitaip...

Verslo dovanos kitaipOriginalios verslo dovanos sukūrimas. Verslo dovanos gali būti sukuriamos atsižvelgiant į konkretaus kliento, gaminio ar paslaugos keliamus reikalavimus. Mes galime padėti sukurti ir suprojektuoti individualią, autorinę ar tiesiog išskirtinę verslo dovaną. Sujunkime mūsų žinias, norą bei Jūsų tikslus - ir tuomet gausime geresnį rezultatą.

Individualios verslo dovanos gamyba. Verslo dovanos gali būti gaminamos specialiai pagal kliento keliamus reikalavimus. Jei turite idėją, tačiau nerandate jos išpildymo plačiausiame verslo dovanų kataloge - mes galime ją sukurti ir pagaminti. Lpromo bendradarbiauja su gamintojais ne tik Europoje bet ir Amerikoje ar Azijoje.  Dirbdami tiesiogiai su gamintojais galime pagaminti net ir pačias netikėčiausias ar keisčiausias verslo dovanų idėjas. Paverskime puikias idėjas išskirtinėmis verslo dovanomis.

Išskirtinis verslo dovanų įteikimas. Svarbus darbas yra tinkamos verslo dovanos idėjos pasirinkimas, tinkamas verslo dovanos gamybos pasirinkimas bei projekto įgyvendinimas. Tačiau šiuos svarbius verslo dovanos gamybos etapus papildžius dar ypatingu ar išskirtiniu verslo dovanos įteikimu, nusiuntimu ar pristatymu - Jūsų verslo dovana įgauna pridėtinę vertę ir Jūsų potencialūs klientai įsimins ne tik įspūdingą dovaną, bet ir išskirtinį jos pristatymą. Speciali verslo dovanos pakuotė, verslo dovanos įkvėpinimas specialiu aromatu, išskirtinis jos pristatymas pasitelkus Šreką, Kalėdų Senelį ar netgi patį Džeimsą Bondą su jo ilgakojomis merginomis, o gal patrauklios loterijos ar išskirtinio pristatymo organizavimas - viskas priklauso tik nuo Jūsų noro eksperimentuoti ir siekti geriausio rezultato. Mums patinka tai ką darome - todėl sujungdami mūsų ir Jūsų energiją bei norus - visada galime padaryti geriau.

Eksperimentuokime, ieškokime naujų verslo dovanų idėjų, galimybių bei jų išpildymo ir tuomet Jūsų teikiamos verslo dovanos bus itin svarbios ir vertinamos Jūsų klientų!

Verslo dovanų patarėjai:
Lpromo konsultantai
Mob. +370 650 71740
Tel. +370 5 2629793
El. paštas: verslo-dovanos@Lpromo.lt
http://www.lpromo.ltLpromo.Lt – čia gyvena reklamos idėjos!