čia gyvena reklamos idėjos!

Mano idėjos

0 idėjos
0 vnt.0,00 €

Jūsų krepšelis tuščias.

Mano idėjos

0 idėjos
0 vnt.0,00 €

Jūsų krepšelis tuščias.

Product was successfully added to your shopping cart.

Prekybinių stendų gamyba su Jūsų spauda

POS stendai – produktų ir paslaugų pardavimui skatinti skirti stendai.

Gaminame reklaminius stendus su pilna Jūsų spauda. Galime pagaminti pagal Jūsų poreikius.

POS stendai gali suteikti įvairių privalumų verslui, ypač jei jie yra tinkamai naudojami ir pritaikyti. Štai penki pagrindiniai privalumai naudojant POS stendus:

1. Dėmesio pritraukimas: POS stendai yra puiki priemonė pritraukti dėmesį pirkėjų tiesioginėje pardavimų vietoje. Jie gali būti išdėstyti strategiškose vietose, kad akimirksniu patrauktų pirkėjų žvilgsnius ir skatintų juos susidomėti produktu ar paslauga.
2. Pardavimų skatinimas: Gerai suprojektuoti POS stendai gali veiksmingai skatinti pirkėjus atlikti impulsinius pirkimus arba priimti sprendimus dėl tam tikrų produktų ar paslaugų pirkimo. Tai ypač aktualu, jei stenduose pabrėžiamos nuolaidos, specialūs pasiūlymai arba kitos skatinančios priemonės.
3. Informacijos teikimas: POS stendai gali būti naudojami ne tik kaip reklaminės priemonės, bet ir kaip šaltiniai informacijos apie produktą ar paslaugą. Jie gali suteikti papildomos informacijos apie savybes, naudą arba unikalumą, padėdami pirkėjams priimti informuotus sprendimus.
4. Prekių ženklinimas: POS stendai taip pat gali būti naudojami prekių ženklinimui. Jie gali padėti stiprinti prekinį ženklą, sukurti atpažįstamą vizualinę įvaizdį ir palaikyti bendrą įmonės įvaizdį.
5. Pasiekiamumas: POS stendai yra lengvai pastatomi ir gali būti perkelti į įvairias vietas. Tai leidžia pasiekti skirtingas auditorijas ir keisti stendų vietą priklausomai nuo sezono, kampanijos ar specialių renginių. Tai suteikia verslui daugiau galimybių pritraukti dėmesį ir skatinti pardavimus.


Atstovaujate prekinius ženklus, norite būti arčiau savo klientų, o gal reikalingi papildomi pardavimai? Tuomet Jūs teisingame kelyje.

Kartoninis POS stendas su pilna spalvota Jūsų spauda
Stendo aukštis 1300mm. Plotis 390 mm. Gylis 300 mm. Papildomas reklaminis plotas viršuje - 380 mm. Bendras prekybinio stendo aukštis 1680mm.
4 lentynos. Galima apkrova 3-4kg lentynai.

POS prekybiniai stendai

Kiekis, vnt Kaina
300 14,99
200 18,99
100 26,99

Pasiūlymas galioja ribotą laiką. Jei reikalingi kiti matmenys, kiekiai - susisiekite su asmeniniu Lpromo konsultatu.

Ieškote daugiau galimybių - pabendraukime!

Prekybiniai stendai gamyba

Lpromo.Lt - čia gyvena parduodančios reklamos idėjos!