čia gyvena reklamos idėjos!

Mano idėjos

0 idėjos
0 vnt.0,00 €

Jūsų krepšelis tuščias.

Mano idėjos

0 idėjos
0 vnt.0,00 €

Jūsų krepšelis tuščias.

Product was successfully added to your shopping cart.

Daugkartinis sulankstomas maišelis su Jūsų logotipu - tik 49 centai!?

 

Šių dienų magija: Jūsų logotipu papuoštas daugkartinis maišelis tik už 49 centus!

Praktiška ir universali dovanėlė su Jūsų logotipu bus naudojama kiekvieną dieną. Jūsų klientai Jums padėkos!

Šis krepšelis yra puikus pasirinkimas kasdieniniams pirkiniams. Krepšelis yra pagamintas iš draugiškos aplinkai neaustinės medžiagos 80gsm.

Pirkinių krepšelis yra labai praktiškas ir gali būti sulankstytas į patogų dydį, kai jis nenaudojamas. Taip jis neprisidės prie nereikalingo vietos užimimo, bet visada bus pasiruošęs nešanti jūsų klientų pirkinius.

Tai puikus pasirinkimas tiek kasdieniniams pirkiniams, tiek kelionėms, kai reikia papildomos talpos arba papildomo krepšelio.


Maišelio dydis 38x42cm. Spalva - natūrali. Logotipas 1 spalva šilkografija spausdinamas nemokamai. Logotipo dydis 120x60mm.
Maišelių kiekis ribotas. Todėl, norėdami įsigyti daugkartinį maišelį už šią ypatingą kainą - nedelskite. Tai reikia padaryti šiandien!

.

Kaina Kiekis
0,49 5000
0,59 3000
0,69 2000
0,79 1000
0,89 500
0,99 300
1,59 100


3 priežastys, kodėl geriau naudoti daugkartinius pirkinių maišelius:
1. Aplinkos apsauga: Daugkartinių pirkinių maišelių naudojimas yra žingsnis link mažesnio plastiko naudojimo. Vienkartiniai plastikiniai maišeliai dažnai tampa aplinkos taršos šaltiniu, kadangi juos sunku perdirbti ir dažnai atsiduria laukinėje gamtoje, užteršdami jūrų ekosistemas ir žalojant gyvūniją. Daugkartiniai maišeliai gali būti daug kartų naudojami, mažinant plastiko atliekų kiekį ir prisidedant prie mažesnės ekologinės įtakos.

2. Ekonomiškumas: Naudodami daugkartinį pirkinių maišelį, galite sutaupyti ilgalaikėje perspektyvoje. Vienkartiniai plastikiniai maišeliai gali kainuoti nemažą sumą per metus, ypač jei dažnai apsipirkinėjate. Daugkartiniai maišeliai yra atsparūs, tvirti ir ilgaamžiai, todėl vienas maišelis gali Jums tarnauti daugybę kartų. Taip pat, kai kuriuose parduotuvių tinkluose galite gauti nuolaidas, jei naudojate savo daugkartinį maišelį, taip padidinant savo asmeninę ekonominę naudą.

3. Stilius ir reklama: Daugkartiniai pirkinių maišeliai gali būti dizainuoti su įdomiais raštais, logotipais ar įžymybėmis. Jie suteikia galimybę asmeniškai išreikšti savo stilių ir pasirinkti tai, kas atitinka Jūsų poreikius. Taip pat, jei esate verslininkas, įdėję savo logotipą į daugkartinį maišelį, galite naudoti juos kaip puikų reklaminį leidinį. Klientai, nešiodami Jūsų maišelius, taps savotiška reklamos kampanija, padidinant Jūsų prekių ar paslaugų matomumą ir populiarumą.

 


Kaina pateikta be PVM. Maketą paruošime nemokamai.
Saugomike gamtą kartu - daugkartinis pirkinių maišelis su Jūsų logotipu - tinkamas sprendimas! Susisiekite su savo asmeniniu vadybininku arba šiais kontaktais>>>


Lpromo.Lt - čia gyvena tvarios reklamos idėjos!